Naudodamiesi šiuo tinklalapiu: https://www.siauliukarjerai.lt/ ( toliau – „Interneto svetainė“) „Šiaulių karjerai“ rinks ir apdoros informaciją apie jūsų apsilankymą Interneto svetainėje. Ši informacija naudojama siekiant suteikti jums geresnę patirtį, Interneto svetainės komponentų bei funkcijų naudojimui įvertinti. Naudodamiesi Interneto svetaine jūs sutinkate su slapukų ir kitų panašių stebėjimo technologijų (šiame Pranešime kartu vadinamos „Slapukai“) naudojimą vadovaujantis šio Pranešimo nuostatomis.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz. jūsų amžiaus patvirtinimo pasirinkimas), ir dėl to jums nereikia šių pasirinkimų atlikti iš naujo kiekvieno naujo apsilankymo metu.

Slapukų išjungimas naršyklės nustatymuose

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz. jūsų amžiaus patvirtinimo pasirinkimas), ir dėl to jums nereikia šių pasirinkimų atlikti iš naujo kiekvieno naujo apsilankymo metu.

Slapukų išjungimas naršyklės nustatymuose

Naršyklės nustatymuose Jūs galite ištrinti arba blokuoti slapukus ar jų dalį, tačiau tokiu atveju dalis svetainės gali neveikti. Slapukų išjungimo/blokavimo būdas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės konfigūracijos. Daugiau informacijos galite rasti naršyklės gamintojo svetainėje.

● Kaip išjungti/blokuoti slapukus „Google Chrome“ naršyklėje: https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=en

● Kaip išjungti/blokuoti slapukus „Safari“ naršyklėje: https://support.apple.com/kb/ph21411?locale=en_US

● Kaip išjungti/blokuoti slapukus „Internet Explorer“ naršyklėje: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-c ookies

Informacijos rinkimas ir apdorojimas

Kai naudositės Interneto svetaine, „Šiaulių karjerai“ kaip duomenų valdytojas rinks ir apdoros jūsų duomenis siekdamas patobulinti funkcionalumą ir pagerinti jūsų patirtį.

● Slapukų identifikatoriai

● Operacinė sistema ir platforma

● Kalba

● Laiko zonos nustatymas

● Naršyklės tipas ir versija

● Tinklaraštis

Kokių tipų slapukus naudoja UAB “Šiaulių karjerai”? Šiuo metu Interneto svetainėje naudojami šie slapukai:

▪ Būtinieji slapukai

Būtinieji slapukai padeda interneto svetainei tinkamai veikti ir leidžia užtikrinti pagrindines funkcijas, tokias kaip naršymas puslapyje ir prieiga prie saugių interneto svetainės dalių. Be šių slapukų interneto svetainė tinkamai veikti negali.

▪ Eksploataciniai slapukai

Mes naudojame analitinius slapukus ir analizuojame, kaip mūsų lankytojai naudojasi Interneto svetaine, ir stebime Interneto svetainės darbą. Tai sudaro mums sąlygas pritaikyti savo pasiūlymus, sparčiai nustatyti ir išspręsti bet kurias galinčias iškilti problemas, todėl galime suteikti itin gerą naršymo patirtį. Mes, pavyzdžiui, galime naudoti eksploatacinius slapukus ir sekti, kokie puslapiai yra patys populiariausi, kuris puslapių sąsajos būdas pats veiksmingiausias, ir nustatyti, kodėl kai kurie puslapiai gauna pranešimus apie klaidą. Šiuos slapukus galime naudoti ir tam, kad atkreiptume dėmesį į prekes ar tinklavietės paslaugas, kurios, mūsų manymu, ir atsižvelgiant į jūsų naudojimąsi Interneto svetaine, jus sudomins. Per šiuos slapukus surinktos informacijos nei mes, nei mūsų rangovai nesieja su jūsų asmens duomenimis.

 

▪ Interneto svetainės funkciniai slapukai

Mes pasinaudojame slapukais ir teikiame jums tam tikras funkcijas, kaip antai, prisimename jūsų pasirinktis arba atpažįstame platformą, iš kurios prieinate prie Interneto svetainės, ir siūlome geresnes, labiau jums pritaikytas funkcijas. Šie slapukai nenaudojami jūsų naršymui kitose tinklavietėse sekti.

IP adresų naudojimas IP adresas – skaitmeninis kodas, pagal kurį nustatomas jūsų kompiuteris Internete. Mes nekaupiame Jūsų IP adresų, o naudojamiems trečiųjų šalių stebėjimo įrankiams kaip „Google Analytics” perduodame tik nuasmenintus IP adresus. Daugiau apie tai čia: https://support.google.com/analytics/answer/2763052

Šis Pranešimas neapima trečiųjų šalių interneto svetainių
Atkreipkite dėmesį, kad šis Pranešimas netaikomas trečiųjų šalių interneto svetainių, kurios gali būti susijusios su mūsų Interneto svetaine, privatumo praktikai ir mes nenešame atsakomybės už jas. Kiek laiko saugomi jūsų duomenys? Mūsų politika yra saugoti asmens duomenis ne ilgiau nei reikia jų leistinam apdorojimui arba laikytis galiojančių vietos teisės aktų. Pranešimo pakeitimai Šis pranešimas gali būti atnaujinamas, todėl rekomenduotume jį peržiūrėti, kad žinotumėte, kaip mes naudojame Slapukus. Paskutinį kartą šis Pranešimas buvo atnaujintas 2020 m. vasario mėn